Zwykły spacer z dzieckiem zamień w niezwykłą przygodę!

Dzisiejszy post to dla mnie bomba emocjonalna! Mogę się wreszcie pochwalić nad czym wraz z Family Portraits pracowaliśmy od dłuższego już czasu. Mogę też oddać w Wasze ręce coś bardzo pięknego, inspirującego i DARMOWEGO, ale o tym za chwilę!

Tymczasem będzie o spacerze z dzieckiem. O spacerze, który trafił na kilka stron mojego albumu 30x30cm i o tym, że codzienność należy regularnie czynić niecodzienną! Zapraszam!

Wrocław sprzyja przygodzie, musicie się ze mną zgodzić, co nie? Zwłaszcza przygodzie dla maluchów. Kiedy zaprzyjaźniona rodzina z dziećmi przyjeżdża do nas w odwiedziny i zastanawiamy się co takiego im pokazać, zazwyczaj decydujemy się na zwykły spacer w okolicach rynku, który zwykły jest tylko z pozoru. Mamy w zamiarze nie zamęczyć atrakcyjnością turystyczną miasta maluchów, a jednocześnie sprawić im jak najwięcej radochy. Jak już pewnie zgadujecie najważniejszym punktem programu są Wrocławskie Krasnale. Rzesza figurek krasnoludków rozsiana w różnych zakamarkach miasta swoją popularnością przyciąga całe wycieczki małych szkrabów! Jest to niewątpliwie atrakcja również dla nas – mieszkańców Wrocławia. Kiedy spotykam jakiegoś krasnala pierwszy raz mój entuzjazm jest tak samo duży, jak mojej córy. Są po prostu urocze. Pokazują, że Wrocław ma niesamowite poczucie humoru. Są magiczne. I czynią zwykły spacer z dzieckiem – niezwykłym! Zobaczcie:

spacer

krasnale z_dzieckiem_na_spacerze

przygoda wspomnienia album_na_zdjecia

Ale Krasnale to nie jedyny sposób na to, by uatrakcyjnić dzieciakom zwykły spacer! Każda miejscowość może być odkrywana przez dzieci w niesłychanie interesującej formie, jeśli tylko rodzice odrobinę się do tego przyłożą i podejmą zabawę na równi z dzieckiem. Jak? Niech Wasza kreatywność w tym miejscu popłynie! Niech nie ma granic.

Tymczasem, jeśli macie chęć wspólnie uatrakcyjnić dzieciakom codzienność na różne sposoby i szukacie w tym temacie inspiracji, już dziś serdecznie zapraszam Was na pierwszy scrapbookingowy kurs on-line w całości poświęcony Dzieciom. Wspólnymi siłami będziemy naszym dzieciom dekorować szare jesienne dni, a następnie wspomnienia zgromadzone w tym czasie zachowamy w albumie. Pierwszy moduł kursu jest ZA DARMO, więc nie ma co zwlekać, trzeba działać!!

Zapraszam gorąco!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*

Facebook