Hygge – pomysł na genialną dekorację ścienną!

Witajcie!

Dziś chcemy się z Wami podzielić pewną inspiracją dekoracyjną, która przyfrunęła do nas prosto z pracowni bardzo utalentowanej fotografki – Magdy Mizery, a ma ścisły związek z popularnym ostatnio hygge. Gotowi?

Jeśli jeszcze jej nie znacie (aż ciężko w to uwierzyć!) to wskakujcie na jej wirtualną przestrzeń pełną naturalnej fotografii, pięknych ludzi, księżniczek i książąt na białych rumakach, fantastycznych emocji uchwyconych w każdym ujęciu: tu! A kiedy już powrócicie z tej magicznej krainy szczęśliwości zobaczcie co mamy tu i teraz dla Was – prosto spod obiektywu Magdy. Spójrzcie w jaki piękny sposób wykorzystała karty z kolekcji „hygge” do ozdobienia swojego kreatywnego kąta! Karty zostały zaprojektowane przez wspaniale utalentowaną Magdę Kornatowską, znaną w sieci jako Atogrzywa. Jest nam niezmiernie miło, że produkty Family Portraits znajdują swój dom w takich dobrych rękach!

Magda, jak nikt inny potrafi zadbać o własną przestrzeń domową, tworząc wokół domowników atmosferę relaksu i harmonii. Niejednokrotnie odwiedzałam miejsca, w których mieszkała i zawsze byłam zachwycona pozytywną energią tych kątów. Przyciągają i są naprawdę magiczne! Jak sama Pani Fotograf. Magda ma doskonały zmysł estetyczny, co oczywiście widać już na pierwszy rzut oka patrząc na jej fotografie.

Chcielibyście pracować w takiej pięknej i jasnej przestrzeni? Zobaczcie:

fotografie

Magda przywiesiła karty w towarzystwie swoich fotografii do drucianej tablicy za pomocą drobnych drewnianych spinaczy. Bardzo przyjemny i modny ostatnio zabieg, prawda?

ozdoby_na_sciane hygge dom_dekoracja karty_do_zdjec_hygge

Jedną z kart Magda zamieściła w białej ramce – to bardzo charakterystyczne dla Magdy – wszechogarniająca biel!

karty_do_ramkiTym razem Magda podzieliła się z nami kącikiem wokół biurka, przy którym pracuje. Czujecie ten klimat? To tutaj zasiada nad uwielbianą przez siebie herbatą, i przy świetle świec przygotowuje Wasze zdjęcia ślubne. Stąd pisze do nas posty na swoim blogu i być może to właśnie tutaj zasiada nad ciekawą książką, czy magazynem.

Jesteśmy zachwyceni, a Wy?

Kto wie – może następnym razem Magda pozwoli nam też zajrzeć w inne miejsca swojego mieszkania? Niewątpliwie jest tam pięknie! Ach. I naturalnie.

ps. Wszystkie zdjęcia są autorstwa Magdy.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*

Facebook