mój scrapkącik | Justyna Skowron

Witajcie!

W dzisiejszym wpisie chciałam Wam pokazać mój (posprzątany :D) scrapkąt. Niezmiennie jest to narożne biurko z Ikei, możliwe, że niektórzy już je kojarzą, bo pokazywałam nie raz, ale trochę się tutaj pozmieniało!

DSC_0120

Pozmieniało się tak, że.. musiałam dostawić szufladki, bo się nie mieściłam.. 😉 też takie najzwyklejsze, z Ikei. Chciałam wstawić je pod biurko, ale niestety tam też jest zbyt mało miejsca.

DSC_0129

Idea jest taka – najpotrzebniejsze rzeczy muszę mieć zawsze w zasięgu ręki, więc na biurku są na najniższych półkach lub na blacie oraz zajmują pierwszą szufladę. I są to oczywiście naklejki 🙂

DSC_0156

Druga szuflada to dziurkacze, rollery i taśmy.

DSC_0158

A ostatnia szufladka to przede wszystkim wstążeczki i wycinanki, których używam jedynie do kartek.

DSC_0162

Blat to znowu naklejki, tym razem większe, głównie alfabety.

DSC_0134

Jak widzicie, naklejki mam podzielone wielkością arkusza. Tutaj kolejne pudełko, tym razem ze średnimi naklejkami 🙂

DSC_0136
DSC_0137

Małe dodatki, die-cutsy, drewienka również trzymam w trzech pudełeczkach – od największych po najmniejsze.

DSC_0142

Najważniejsza część moich zdobyczy to oczywiście karty 😉 Trzymam je w drewnianym pudełku, które też już jest zdecydowanie za małe..

DSC_0146

A że nie mam miejsca na duży, drewniany organizer, a kart ostatnio sporo przybyło, wpadłam na pomysł, by rozciąć pudełko od core kitu i odciąć największy element, w którym były duże karty. Jedna z kolejnych nowości w moim kącie!

DSC_0149

Nie jest to pierwsza klasa, ale najważniejsze, że nie zajmuje dużo miejsca i pomieści duużo kart!

DSC_0152

Zwłaszcza tył pozostawia sporo do życzenia, ale ja akurat się tym nie przejmuję 😉 uważajcie jednak na ostre rogi, dobrze jest je trochę zaokrąglić.

DSC_0155

    Ostatnia rzecz jaką chciałam Wam pokazać to moja tablica „inspiracyjna”. Nie mogło zabraknąć minionków i tulipanów. A totalnym hitem jest naklejka „create” ♥

jeśli nie przekonała Was na zdjęciach, to w Waszych kreatywnych kątkach na pewno to zrobi! I przy okazji zachęci do działania 😉DSC_0164 DSC_0171 Dziękuję za uwagę! Jeśli znacie jakieś fajne triki na przechowywanie przydasi, koniecznie dajcie znać w komentarzach!

Buziaki,

Justt

windows 10 key Online
buy windows 10 key

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*

Facebook