Albumy o przeszłości – zapraszay na podróż w czasie

Po roku prowadzenia projektu Project Life zamarzyłam o czymś więcej. Mam ogromną liczbę pięknych zdjęć moich dzieci z czasów kiedy byli mali, nie chodzili jeszcze do szkół, a całe dnie spędzaliśmy razem na spacerach, zabawach i cykaniu fotek, tyle, że ja wtedy nie miałam pojęcia o… scarpbookingu.

Zamarzyłam o albumie ze zdjęciami dzieciaków z tamtego czasu, z  różnych okazji, świąt, spacerów czy też z życia codziennego, z takimi, które są dla mnie ważne, które po prostu lubię, które budzą ciepłe wspomnienia.

Chciałam wyciągnąć te zdjęcia z dysków i móc się nimi w końcu cieszyć w namacalnej formie. Mam więc do nadrobienia ładnych parę lat ale nie przerażam się, powoli powstają kolejne wpisy. Nie trzymam się za specjalnie chronologii, robię to na co mam akurat w danej chwili ochotę, album uzupełniam w swoim tempie. Cofanie się w czasie podczas tworzenia wpisów daje mi ogromną frajdę,a ponieważ jest to dość łatwa forma scrapbookingu koszulki zapełniają się zaskakująco szybko.

W Pocket Scrapbookingu, jak się okazało, nie ma żadnych sztywnych reguł, których koniecznie musicie się trzymać, oprócz jednej – ponieważ jest to dość spory projekt, wymagający pewnych nakładów finansowych
i wolnego czasu – to trzeba mieć z tego FUN!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*

Facebook