Mini album from Anna

Witajcie fani Family Portraits.
To mój pierwszy post w roli członka DT i bardzo się cieszę, że mogę Was tutaj (mam nadzieję) poinspirować.
Tematem przewodnim listopada jest „Wdzięczność”. Bardzo mnie to ucieszyło. Nie miałam żadnych problemów z wybraniem zdjęć do tej inspiracji bo już jakiś czas temu nauczyłam się, że to małe rzeczy sprawiają ze życie jest wspaniałe.
Staram się cieszyć małymi chwilami i drobnymi urywkami mojego życia. Przestałam czekać z cieszeniem się na te wielkie, super ważne wydarzenia które kiedyś na pewno nastąpią w moim życiu. Dzięki zmianie podejścia doceniam dużo bardziej drobne chwile spędzane z moją rodziną (nie mówię tu o tych chwilach, kiedy moje dzieci się biją, krzyczą i robią ogromniasty bałagan 😉 ). Nasze spacery, odkrywanie świata, łaskotki, zabawy sprawiają, że odczuwam wielką wdzięczność za to, co mam.

2-2 Scrapbooking Anna Komenda & Family Portraits
Zdecydowałam się na zrobienie mini albumu ze zdjęciami z jednego z naszych październikowych spacerów, na których szukaliśmy oznak jesieni. Pogoda nie była idealna ale i tak bawiliśmy się wyśmienicie.
Użyłam albumu 4*6 jako mojej bazy. Ponieważ nie jestem fanką czerni, okleiłam go papierem.
Wypełniłam album zdjęciami i kartami do project life.
56
Dodałam kilka wycinanek z mojego Cameo. Wykorzystałam zarówno listopadowe pliki jak i kilka starszych z Cat File Store.
7 89
Ponieważ zrobiło mi się dużo zdjęć albumiku nie będę Wam prezentować poniżej fotek wszystkich stron. Zamiast tego proponuję Wam pokaz slajdów 🙂 Zapraszam do obejrzenia.
Mam nadzieję, ze poczujecie się zainspirowani do oprawienia Waszych jesiennych fotek (jestem pewna, ze macie gdzieś sporo jesiennych, pięknych zdjęć w czeluściach twardych dysków).
Do zobaczenia w grudniu.

Facebook